Аварійно-рятувальні роботи на території нашої лікарні – завершено


Липень 9 / 2024

На жаль, внаслідок обстрілу загинули 2 людей. Світла памʼять загиблим. Охматдит висловлює свої щирі співчуття.

На момент атаки в лікарні перебували 627 маленьких пацієнтів, понад 50 – зазнали поранень. 465 пацієнтів, які потребували планового лікування, були обстежені та тимчасово виписані додому. 94 дитини були доставлені до інших лікарень Києва, з них 8 отримали поранення під час обстрілу.

Евакуацію дітей з Охматдиту завершено.Наразі у вцілілих будівлях нашої лікарні залишаються на лікуванні 68 пацієнтів. Корпус токсикології з відділенням хронічних та гострих інтоксикацій, де дітям проводять діаліз, зазнав повного руйнування. У старому хірургічному корпусі вибито майже всі вікна, значно пошкоджено два хірургічні та два соматичні відділення, відділення інтенсивної терапії та операційний блок.

У новому корпусі, зведеному лише нещодавно, пошкоджено 12 відділень, з яких 8 — хірургічних, 5 — онкологічних, дві реанімації, операційний блок, відділення радіології та променевої терапії. Також пошкоджена єдина в країні онкогематологічна лабораторія. Ми продовжуємо працювати невтомно, щоб якнайшвидше відновити лікарню та продовжувати надавати допомогу пацієнтам

Підтримати лікарню можна за посиланнями нижче:

https://www.ohmatdytfund.org/donate

Приватбанк

https://send.monobank.ua/jar/8d72r2aWnd

Міністерство охорони здоров’я України