Батьки, увага! Неодимові магніти у шлунках малюків


Березень 17 / 2021

Батьки, увага! На цих УЗД-знімках — неодимові магніти в шлунках малюків. Вони спричиняють страшний біль, вимагають негайної операції та…продаються у звичайних іграшках.

Лише за останні роки лікарі Охматдиту врятували понад 40 дітей, що проковтнули неодимові магніти. Халепи стаються і з зовсім маленькими, і з підлітками, які імітують цими магнітами пірсинг на язику.На жаль, в Україні такі магніти дозволені та продаються в іграшках — магнітних конструкторах. Батьки не знають про загрозу та купують іграшку малечі. Неодомиві магніти потужніші за звичайні у 20 разів! У шлунку вони притягуються через стінки всіх органів та спричиняють «дірки». У більшості випадків дитині потрібна негайна операція, а наслідки залишаться на все життя.

Вчора до нас завітав Уповноважений Президента з прав дитини Микола Кулеба. Він поспілкувався з лікарями та мамою постраждалого хлопчика. Ми вдячні пану Кулебі за увагу до проблеми та сподіваємося разом працювати над її запобіганням.

Будь ласка, ПОШИРТЕ цей допис на своїй сторінці у соціальній мережі та перешліть знайомим, у яких є діти. Нехай жодна українська дитина більше ніколи не проковтне неодимовий магніт!