База навчання лікарів-інтернів: як проходить стажування в найбільшій дитячій лікарні України


Грудень 27 / 2023

НДСЛ «Охматдит» є однією з баз навчання лікарів-інтернів. Проте наші майбутні спеціалісти виокремлюють цю лікарню з-поміж інших закладів проходження інтернатури.

«Охматдит є унікальним у багатьох аспектах: структурні підрозділи, обладнання, досвід ведення пацієнтів з важкими та рідкісними патологіями. А головне – це місце чудових спеціалістів та щирих людей, які готові ділитись своїми знаннями з молодим поколінням, і водночас не цураються навчатись новому самі», – розповідає лікарка-інтерн дитячий хірург Олена Говорова.

Лікарі-інтерни проходять ротацію в більшості профільних відділеннях лікарні та навчаються веденню дітей з різними патологіями, зокрема воєнними травмами. Вони мають можливість працювати з новітньою апаратурою та опановувати всі необхідні практичні навички.

Окрім цього, важливою частиною навчання лікарів-інтернів дитячих хірургів є робота безпосередньо в операційних. Вони можуть асистувати як на планових, так і на ургентних оперативних втручаннях різного ступеня складності.Команда Охматдиту пишається своїми учнями, що професійно зростають на очах старших поколінь лікарів. Це не тільки наша гордість, а й великий внесок в майбутнє медицини та країни загалом. Тож бажаємо молодим спеціалістам успіхів та постійного вдосконалення!