Благодійна акція MONATIK «Мріяти не шкідливо»: на зібрані кошти для Охматдиту закупили необхідне обладнання


Лютий 3 / 2022

Напередодні нового року MONATIK запустив чарівну акцію «Мріяти не шкідливо», під час якої усі небайдужі могли придбати ялинкову іграшку бажань у київському Le Silpo. Виручені кошти пішли на необхідне обладнання, яке щодня рятує найменших пацієнтів Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит».

До відділення інтенсивного виходжування та ранньої реабілітації дітей з перинатальною патологією закупили два інфузомати, датчики для фіксації сатурації новонароджених та необхідні витратні матеріали для порятунку новонароджених.

Щодня у відділенні надають допомогу доношеним і недоношеним дітям з найважчими патологіями з усіх регіонів країни, немовлятам після нейрохірургічних втручань, новонародженим з орфанними захворюваннями. Нове обладнання допоможе рятувати маленьких пацієнтів та надавати їм допомогу на найвищому рівні.

«Ми дякуємо Дмитру Сергійовичу та усім благодійникам, які долучилися до благодійної акції. Ваші добрі серця рятують життя», — зазначила завідувачка відділення інтенсивного виходжування та ранньої реабілітації дітей з перинатальною патологією Старенька Світлана Яківна Светлана Старенькая.