Попри війну, Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України продовжує працювати.
Із 24 лютого медичний заклад став приймати не тільки дітей, а й дорослих. Лікарі Охматдиту рятували поранених під час обстрілів навколо лікарні. В Охматдиті надавали допомогу постраждалим через війну дітям та дорослим мешканцям Києва, Київської області, Чернігівської, Миколаївської, Херсонської областей. Найменшому пораненому був тільки місяць від народження, найстаршому – 83 роки.
Це обладнання було гостро необхідне для лікарні. Тепер воно допомагає нейрохірургам, ортопедам та діагностам лікарні Охматдит рятувати життя та здоров’я пацієнтів.
Попри війну, завдяки гуманітарній допомозі від благодійників, фондів, організацій, лікарня змогла повноцінно функціонувати. Червоний Хрест Сінгапуру закупив до лікарні найновішим обладнанням, яке вже допомагає спеціалістам Охматдиту рятувати пацієнтів. Так до Охматдиту закупили Систему у нейромоніторингу, з допоміжними засобами та комплектувальними виробами для нейрохірургії та ортопедів. Також завдяки Червоному Хресту Сінгапуру, лікарня тепер забезпечена двома Системами ультразвукової діагностики.
«Ми дякуємо кожному благодійнику за підтримку нашої лікарні у цей складний час. Ця допомога дозволяє нам рятувати дітей і дорослих навіть під час війни. З початку війни найбільша дитяча лікарня України «Охматдит» перетворилася на госпіталь для дітей та дорослих, які постраждали через війну і російські обстріли. Неодноразово лікарня здригалася від потужних вибухів поруч: вибухова хвиля пошкодила вікна, а уламки ракет знаходили по усій території лікарні. Медики Охматдиту залишилися жити у лікарні, аби надавати медичну допомогу постраждалим цілодобово», — зазначив генеральний директор НДСЛ «Охматдит» Володимир Жовнір.