Сертифікати хоробрості видано 3 маленьким пацієнтам!


Січень 27 / 2020

Сьогодні одразу 3 маленькі пацієнти закінчили курс лікування у Відділенні променевої терапії!

Кожен із них отримав різну кількість сеансів опромінення – це залежить від діагнозу, стадії захворювання та протоколу лікування кожної дитинки. Та всі вони отримали подарунки та сертифікати хоробрості.

Сучасна променева терапія – це складний високотехнологічний процес. План променевого лікування індивідуальний для кожного пацієнта. У його розробці приймає участь велика кількість спеціалістів: лікарів – променевих терапевтів, онкологів, діагностів, нейрохірургів, медичних фізиків, анестезіологів, лікарів інших спеціальностей. Щоденний контроль якості забезпечують медичні фізики, рентген-лаборанти, лікарі – променеві терапевти завдяки спеціальним технологіям візуального контролю, щоб високоточно опромінювати тільки уражені зони, якнайменше впливаючи на оточуючі здорові тканини. Мінімальна кількість процедур – це 8 сеансів, максимальна – 33 сеанси променевої терапії.

Після закінчення променевого лікування багато наших пацієнтів, що мешкають в інших містах України бажають спостерігатися саме в цьому відділенні. І це не дивно. Малечу оточують веселі розписи на стінах, іграшки та прикраси, які лікарі, до речі, роблять своїми руками. Доброзичлива атмосфера та позитивний настрій, що панують у відділенні променевої терапії збільшують шанси наших маленьких пацієнтів на одужання.

Завідувачка відділенням Вінцевич Людмила Василівна та чудова команда професіоналів, не зважаючи на труднощі, бореться за життя кожної дитини.