День відкритих дверей у відділенні гострої дитячої реабілітації Охматдиту. Запрошуємо колег!


Квітень 30 / 2024

У понеділок, 6 травня, у відділенні гострої дитячої реабілітації НДСЛ «Охматдит» відбудеться День відкритих дверей. У вас буде унікальна можливість дізнатися про особливості роботи наших фізичних терапевтів, а також побачити, як функціонує унікальний підрозділ найбільшої дитячої лікарні України.

Головною особливістю відділення гострої дитячої реабілітації є те, що фахівці працюють з дітками у важких станах. Так робота з пацієнтами розпочинається вже у гострому періоді, який може настати вже на другий день після хірургічного втручання. Також фахівці відділення працюють з дітками онкологічного профілю. Фізичні терапевти займаються з пацієнтами у реанімації, в палатах різних відділень та, безпосередньо, у відділенні гострої реабілітації, аби якнайшвидше повернути їм втрачені функції. До відділення потрапляють пацієнти з мінно-вибховими травмами, ампутаціями та іншими ушкодженнями внаслідок війни.

Відділення оснащене сучасними залами фізичної терапії високої та низької інтенсивності, кабінетами ерготерапії та ортезування, спортивним залом, кімнатою музичної терапі. Також забезпечене усім необхідним обладнанням для реабілітації: сучасними підвісними системами, тренажерами, біговими доріжками, милицями, візками, ходунцями, вертикалізаторами.

У відділенні використовується мультидисциплінарний підхід у своїй роботі, спираючись на доказові методи реабілітації.Якщо ви хочете дізнатися більше про роботу відділення гострої дитячої реабілітації або стати частиною команди фізичних терапевтів Охматдиту, чекаємо студентів, інтернів спеціальності фізична терапія та ерготерапія, а також спеціалістів-практиків на Дні відкритих дверей!

  • Дата: 06.05.2024
  • Час: 14:30-16:00
  • Адреса: вул. Вʼячеслава Чорновола, 28/1, новий корпус, 5 поверх