День захисту дітей = свято дітей в Охматдиті!


Червень 3 / 2021

Пацієнти Охматдиту щоденно долають біль, страх, неприємні та важкі діагнози. Попри всі труднощі, вони залишаються дітьми. 1 червня увесь світ відзначає День захисту дітей. Ми вирішили, що кожен наш малюк має отримати ін’єкцію оптимізму та справжню дозу щирої непідробної радості! Здається, нам завдяки друзям та благодійникам це вдалося.

І доки нас самих переповнюють шалені емоції, поділимося враженнями від свята.

Що там було? Показ мод, ляльки на ходулях, величезні ведмеді, малювання картин з зірками, музикантами та переможницями конкурсів краси. Картини, до речі, потім будуть розіграні в спеціальній доброчинній лотереї! Малювали ще й на футболках та масках. Дітки відвідали майстеркласи з виготовлення слаймів, свічок, також взяли участь в арт-терапії, під час якої створили корисні смаколики. А ще кожна дитина могла зробити аквагрим та глітер-тату. Разом зі Школою Супергероїв садили маленький город на території лікарні!

Навіть поліцейські Києва привітали малюків. Після всіх розваг та смачного столу настав час танців,що викликало масу емоцій! Наприкінці свята усі присутні разом взяли участь у флешмобі

А ввечері дітей чекало fire show та піротехнічне шоу.Завдяки друзям, партнерам та благодійникам вдалося зібрати понад 1000 подарунків. Жоден пацієнт нашої лікарні не залишився без свята

Для цього ми й робимо нашу роботу з дня в день. Щоб наші діти були щасливим та насолоджувалися безтурботним дитинством.Дякуємо всім причетним!