Діти та війна. Сучасні виклики психологічної допомоги та реабілітації в період воєнного часу


Січень 18 / 2023

Шановні колеги, запрошуємо вас долучитися до конгресу «Діти та війна. Сучасні виклики психологічної допомоги та реабілітації в період воєнного часу».

Подія відбудеться 26.01.2023р. До роботи Конгресу залучені провідні психологи, науковці, лікарі України та гості з США, Латвії, Литви, Великобританії та інших країн.

Конгрес проводиться за підтримки: МОЗ України, Фундації «Фонд дитячої лікарні» Латвії, Асоціації дитячих лікарень України.

Буде висвітлено питання сучасного уявлення першої психологічної допомоги дітям з воєнною травмою, дітям переселенцям, які знаходились в окупації, профілактики та лікування ПТСР, ресурси психологічної інтервенції для роботи фахівців з психологічною воєнною травмою. Також провідними національними та міжнародними науковцями різних галузей медицини–психіатрами, психологами, фізичними терапевтами, педіатрами, неврологами, кардіологами, лікарями сімейної медицини буде висвітлено практики про причини і розвиток загальносоматичних захворювань та їх проявами в психології, міждисциплінарний погляд фахівців на складні клінічні ситуації, особливості лікування, профілактики та реабілітації.

Конгрес буде проведено в онлайн та офлайн форматі.

Реєстрація на подію: https://forms.gle/HL2bTWZrZU5YJWw37

Місце проведення Конференції: Premier Palace Hotel Kyiv бул. Т. Шевченка / вул. Пушкінська, 5-7/29, Київ 01024, Україна.

Початок реєстрації о 8:00.
Програма конгресу: https://drive.google.com/…/1_fWq…/view…

Секретаріат:
Анопрієнко Олена Василівна – +38050-385-79-61;
Гура Андрій Олександрович-+38096-697-87-19.
medpsychologicalcenterohmatdyt@gmail.com
Організатор Конгресу: НДСЛ «Охматдит» МОЗ України

Контакти: 01135, м. Київ, вул. В.Чорновола , 28/1, НДСЛ «Охматдит» МОЗ України, Тел./факс.: +38(044)2369861; 2360612, е-mail: ohmadet.asy@gmail.com

Партнер конференції — Premier Palace Hotel Kyiv, який гостинно приймає учасників конференції і бере на себе усі організаційні витрати завдяки підтримці Віліса Дамбінса – латвійського інвестора й акціонера Premier Palace Hotel Kyiv та його дружини Лієне Дамбіна, засновниці й керівниці фонду дитячої лікарні в Ризі, латвійського ресурсного центру ментальної і психологічної підтримки для дітей та підлітків.

Для учасників конгресу та слухачів участь безкоштовна.