Для молодих лікарів та дослідників запровадили стипендію імені Оксани Леонтьєвої – запрошуємо до участі!


Червень 13 / 2024

Українські лікарі по-справжньому віддані своїй справі та часто готові жертвувати собою заради порятунку інших.

Оксана Леонтьєва більше 10 років пропрацювала дитячим гематологом у відділенні трансплантації кісткового мозку НДСЛ «Охматдит». Вранці 10 жовтня 2022 вона їхала до лікарні, аби продовжувати рятувати життя маленьких пацієнтів. Проте лікарка так і не дісталася улюбленої роботи – її життя забрала російська ракета.

З метою вшанування пам’яті Оксани Лентьєвої, НДСЛ «Охматдит», Українська Асоціація Дитячої Онкології/Гематології та Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр у 2023 році запровадили щорічну стипендію імені Оксани Леонтьєвої. Метою такої ініціативи є підтримка молодих лікарів та дослідників, які віддано розвивають галузь дитячої онкології та гематології.

Учасникам пропонується обрати один із двох типів стипендії:

  1. Дослідницька стипендія, метою якої є фінансування для підтримки проєкту, дослідження на будь-якому етапі.
  2. Стипендія на подорожі, що забезпечить покриття витрат, пов’язаних з участю в зарубіжних наукових заходах, тренінгах, ворк-шопах та інших освітніх івентах.

Для подання заявки:

  • Кандидат має бути членом УкАДОГ;
  • Повинен бути молодше 35 років;
  • Має мати сертифікат лікаря-спеціаліста, біолога, лаборанта або бути науковим співробітником.

Важливо: подаватись можуть лікарі будь-якої дитячої спеціальності за умови роботи в галузі дитячої онкології та гематології не менше 30 % від робочого часу.

Стипендія імені Оксани Леонтьєвої реалізовується спільною ініціативою УкАДОГ, Охматдиту, ЗУСДМЦ та SIOP.

В минулому році стипендію отримали Олена Нестеренко та Марія Бабаскіна — лікарки-трансфузіологи Центру служби крові НДСЛ «Охматдит» з проєктом по впровадженню ISBT маркування продуктів крові в Охматдиті.Разом переможемо! Чекаємо на Вашу активність та ідеї заради здорового майбутнього дітей із раком.

Стипендія забезпечить фінансуваннядля підтримки дослідницького проєкту одержувача.

Грант забезпечить фінансування для покриття витрат, пов’язаних з участю в закордонних наукових заходах, таких як конференції, конгреси, навчальні семінари, майстер-класи або інші освітні заходи, акредитовані CME.