Для молодих лікарів та дослідників запровадили стипендію імені Оксани Леонтьєвої – запрошуємо до участі!


Червень 21 / 2023

Українські лікарі по-справжньому віддані своїй справі та часто готові жертвувати собою заради порятунку інших.

Оксана Леонтьєва більше 10 років пропрацювала дитячим гематологом у відділенні трансплантації кісткового мозку НДСЛ «Охматдит». Вранці 10 жовтня вона їхала до лікарні, аби продовжувати рятувати життя маленьких пацієнтів. Проте лікарка так і не дісталася улюбленої роботи – її життя забрала російська ракета.

З метою вшанування пам’яті Оксани Лентьєвої, Українська Асоціація Дитячої Онкології/Гематології разом із НДСЛ «Охматдит» та Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр запроваджує щорічну стипендію імені Оксани Леонтьєвої. Метою такої ініціативи є підтримка молодих лікарів та дослідників, які віддано розвивають галузь дитячої онкології та гематології.

Учасникам пропонується обрати один із двох типів стипендії:

  • Дослідницька стипендія, метою якої є фінансування для підтримки проєкту, дослідження на будь-якому етапі.
  • Стипендія на подорожі, що забезпечить покриття витрат, пов’язаних з участю в зарубіжних наукових заходах, тренінгах, ворк-шопах та інших освітніх івентах.

Для подання заявки:– Кандидат має бути членом УкАДОГ;– Повинен бути молодше 35 років;– Має мати сертифікат лікаря-спеціаліста, біолога, лаборанта або бути науковим співробітником.

Важливо: подаватись можуть лікарі будь-якої дитячої спеціальності за умови роботи в галузі дитячої онкології та гематології не менше 30 % від робочого часу.

Форма для подання заявок буде відкрита до 20 вересня 2023 року 23:59 за київським часом. Після чого, 10 жовтня 2023 року, на базі НДСЛ «Охматдит» відбудеться розгляд найкращих проєктів та оголошення переможців.

Стипендія імені Оксани Леонтьєвої реалізовується спільною ініціативою УкАДОГ, Охматдиту, ЗУСДМЦ та SIOP.Разом переможемо! Чекаємо на Вашу активність та ідеї заради здорового майбутнього дітей із раком.

Деталі за посиланням :https://pspoh.com.ua/scholarship