IV Науково-практична конференція Української асоціації дитячої онкології та гематології / IV КОНФЕРЕНЦІЯ УкАДОГ


Лютий 19 / 2024

До Всесвітнього дня онкохворої дитини відбулась IV Науково-практична конференція Української асоціації дитячої онкології та гематології / IV КОНФЕРЕНЦІЯ УкАДОГ — наймасштабніша подія, присвячена діагностиці та лікуванню дитячого раку.

Протягом 15-16 лютого на конференції було заслухано понад 65 доповідей від топових українських та закордонних спеціалістів. Кожна з 12 профільних сесій супроводжувалась виступом визнаних дослідників та лікарів з 8 країн світу — це і Майкл Дворжак, Ерік Буфе, Діна Авербух, Петр Седлачек та багато іншіх.

Ані вранішні обстріли, ані будь-які інші обставини не завадили спеціалістам з усієї країни об’єднатись на події задля головної мети: обмін досвідом та знаннями задля перемоги над дитячим раком в Україні!

Цьогоріч, завдяки спільній ініціативі ГО «УкАДОГ» та Biopharma Plasma було започатковано грантову сесію доповідей для спеціалістів з усієї країни. Кожна сесія конференції стала платформою для виступу фахівців з будь-якого куточка країни. Дякуємо кожному учаснику грантової сесії!

Шляхом голосування офлайн, серед учасників було обрано трьох переможців:

  • 1-е місце – Максим Гуцалюк, цитоморфолог Референс лабораторії з діагностики онкогематологічних захворювань НДСЛ «Охматдит»(Київ).
  • 2-е місце – Олександр Калінчук, дитячий хірург, онколог, Лікарня Святого Миколая (Львів).
  • 3-є місце – Аліна Облап, лікарка-гематологиня дитяча, Клінічний Центр Онкології, Гематології,Трансплантології та Паліативної Допомоги (Черкаси).

Вітаємо переможців! Адже саме вони представлятимуть Україну на щорічній конференції Європейської Спільноти Дитячої Онкології (SIOPE), що проходитиме у Мілані, Італія, у травні 2024 року!Ми дякуємо ЗСУ, які боронять нас за можливість працювати, розвиватися та отримувати нові знання і дякуємо нашим медикам, які, незважаючи ні на що, продовжують боронити життя пацієнтів!

Звіт щодо передачі зібраних коштів на потреби медико-евакуаційної бригади «Госпітальєри» буде опубліковано вже дуже скоро! Дякуємо кожному учаснику!

Більше фото з події:

До нових зустрічей у наступному році!