До Дня Збройних сил України


Грудень 6 / 2022

До Дня Збройних сил України, ділимося історією однієї з співробітниць Охматдиту, яка долучилась до лав ЗСУ.

Від початку повномасштабного вторгнення чимало наших співробітників з різних відділень та підрозділів лікарні стали на захист нашої держави.Ольга — одна з них.

Ольга Севрук «Колібрі» — старший бойовий медик 206 батальйон територіальної оборони ЗСУ. Вона працювала в онкологічному відділенні Охматдиту дитячим лікарем-психологом по відновленню втрачених функцій після операцій на головному мозку. З початку повномасштабного вторгнення росії, лікарня Охматдит приймала поранених: як дітей, так і дорослих. Ольга працювала з дітьми та їх батьками, а також з пораненими і медперсоналом.

Ольга зрозуміла, що на передовій не вистачає медиків та почала тренуватися. Закінчила повний курс тактичної медицини «від поранення до шпиталю», включно з польовою хірургією і долучилася до спротиву. Дома на неї чекають чоловік та діти. Ольга розповідає, що рідні непросто сприйняли її рішення вступити до війська, але зараз вони нею пишаються, підтримують і розуміють важливість служби.

«Своїм рідним я сказала, що армія це те місце, де я можу максимально допомогти і лишилася у війську. Як бойовий медик я турбуюся про всіх моїх «котиків». Це означає слідкувати за станом їх здоров’я, працювати на позиціях, виїжджати на евакуацію. Я не той боєць, який буде сидіти на гальорці. Я прийшла на війну. Тому хочу і буду на нулі, надавати там першу медичну допомогу. Моя мета – встигнути прибути якнайшвидше, щоб врятувати життя. Бо врешті, це можливість хлопцям повернутися до своїх дітей, дружин, батьків. А тим, хто ще немає родини, дати таку можливість: одружитися, народити дітей і продовжити наш козацький рід»,— ділиться Ольга.

«Україна – понад усе! І вся вона в моєму серці, якому боляче за її подальшу долю. Ми робимо важливу справу, кожен на своєму фронті: і побратими, і волонтери, яким щира вдячність за допомогу. Все буде Україна! Ми обов’язково переможемо!»,— додає Колібрі.

Слава мужнім синам та донькам України, котрі стали на її захист! Слава Україні!