До Міжнародного дня передчасно народженої дитини відбулась благодійна акція «Мати життя: від Богородиці передчасно народженим немовлятам»


Листопад 19 / 2021

Результатом акції став збір коштів на комплект датчиків для новонароджених дітей та пульсоксиметр.

Їх на офіційній зустрічі представники УПЦ передали завідувачці відділення інтенсивного виходжування глибоко недоношених дітей – Заслуженому лікарю України Орловій Тетяні Олександрівні. Обладнання до Охматдиту привезли настоятель храму на честь Єрусалимської ікони Божої Матері протоієрей Димитрій Гарчук та настоятель храму на честь всіх святих протоієрей Олександр Барібан. Ми вдячні кожній людині, що робила внески заради допомоги недоношеним дітям.

Передчасно народжені діти потребують постійного моніторингу життєво важливих функцій організму. Пульсоксиметр дозволяє лікарям відстежувати, на скільки відсотків кров насичена киснем, і коригувати цей показник за потреби. У недоношених діток часто трапляються затримки дихання (апное), які можуть привести до смерті. Пульсоксиметр сигналізує про затримку дихання, тож медики можуть оперативно реагувати. Також це обладнання дозволяє моніторити частоту серцевих скорочень та вчасно діагностувати аритмію.

Завдяки щорічній допомозі благодійників в Охматдиті працює сучасна технологія довгострокової діагностики та моніторингу. Це дозволяє нашій команді надавати якнайкращу медичну допомогу навіть крихітним пацієнтам та обережно супроводжувати їх на шляху адаптації після народження.