«Дякуємо серцем»: в Україні стартує проєкт подяки медикам


Липень 21 / 2022

Їхня робота — боронити життя. Тисячі медичних працівників щодня борються за кожен удар серця: на передовій, в бомбосховищах, лікарнях, вдома. Без сну, іноді без часу на їжу, жертвуючи собою.

Медики демонструють згуртованість, людяність та професіоналізм, завдяки яким міцнішає наша впевненість у спільній перемозі.

Боротися за життя за будь-яких умов — найпочесніша справа. В Україні стартує національна кампанія «Дякуємо серцем», ініційована Міністерством охорони здоров’я України за підтримки ВООЗ і ЄС в межах ініціативи щодо розвитку системи охорони здоров’я. Вона присвячена відважним українським медикам, які майже 5 місяців в умовах війни, під вибухами й обстрілами надають допомогу тим, хто її потребує.

Світ має знати історії відважних медиків. Діліться своїми особистими дописами про роботу медиків у цей важкий час, публікуйте їх у соціальних мережах з хештегами: #шануємо_медиків та #дякумо_серцем. Світ має знати історії українських лікарів, медсестер, санітарів та інших медичних працівників. Кожен допис — це можливість висловити нескінченну вдячність за відданість та сміливість українських медиків. Кожним ударом серця ми дякуємо за врятовані життя.