Семінар-тренінг «Дитяча радіологія. Сучасні методи діагностичної візуалізації»


Жовтень 28 / 2019

Неможливо уявити медицину без постійного навчання та вдосконалення.

15-17 жовтня 2019 року на базі НДСЛ «Охматдит» МОЗ України відбувся семінар-тренінг «Дитяча радіологія. Сучасні методи діагностичної візуалізації», який майстерно виклав чудовий лектор, практикуючий лікар та науковець доктор Ali Yikilmaz (Assistant Professor, McMaster University, Hamilton, ON, Canada).

Проведено вісім лекційних занять, майстер-клас із спінальної ультразвукової діагностики та консиліум з нейрорадіології за участі хірургів та радіологів. Багатий досвід доктора Алі, що спеціалізується саме на дитячій радіології, був цікавим як діагностам, так і клініцистам.

Всі три дні аудиторія була заповнена, адже семінар-тренінг безкоштовний для учасників. У семінарських заняттях взяли участь близько 100 лікарів – спеціалістів з ультразвукової діагностики, лікарів-рентгенологів з рентгену, КТ, МРТ та радіонуклідної терапії, хірургії, та інших. До семінарів також долучились лікарі-інтерни різних спеціальностей з багатьох клінічних баз та міст України (Київ, Одеса, Полтава, Чернігів тощо), а також студентів медичного університету ім. О.О. Богомольця.

Лекції та обговорення практичних випадків проводилися англійською мовою, і для слухачів був забезпечений синхронний/послідовний переклад лікарями НДСЛ «Охматдит» МОЗ України.

Вітаємо всіх, хто мав можливість відвідати даний семінар-тренінг, та маємо сподівання щодо подальшої співпраці з фахівцями з різних країн. Такий досвід допоможе використовувати всі сучасні можливості для діагностики та ефективного лікування наших маленьких пацієнтів.