Фіолетовий день


Березень 26 / 2021

Сьогодні, 26 березня, у всьому світі — День обізнаності про епілепсію або Фіолетовий день. Сьогодні людей з усього світу просять носити фіолетовий одяг або аксесуари та ділитися інформацією, щоб розвіяти міфи про хворобу і допомогти людям, які живуть з цим діагнозом.

Близько 50 мільйонів людей в усьому світі живуть з епілепсією і щороку фіксується 2,4 млн нових випадків. В Україні налічується близько 100 тисяч людей з епілепсією.Епілепсія – це хронічний розлад мозкової діяльності, для якого характерні напади, що повторюються.

Наші спеціалісти з Відділення дитячої неврології НДСЛ “Охматдит” МОЗ України надають високоспеціалізовану допомогу пацієнтам з усієї України. Сьогодні неврологи відділення підтримали всесвітню акцію Фіолетового дня та провели захід для батьків і маленьких пацієнтів. «Діти з епілепсією мають право на повноцінне життя, спілкування зі своїми однолітками, отримувати освіту та розвивати свої здібності. Багато відомих людей страждали на цю хворобу, проте досягли значного успіху у своєму житті», – переконані лікарі.