Три новеньких кардіомонітори!


Березень 13 / 2020

Такий благодійний внесок на користь нашої лікарні зробила БО Лицарі Колумба в Україні.

Їх отримали відділення травматології, відділення ортопедії і відділення ургентної хірургії НДСЛ «ОХМАТДИТ».

Ці найсучасніші багатофункціональні пристрої для контролю життєво важливих показників людського організму дуже надійні та інформативні, адже вдосконалюється все навкруги, і медична техніка також не стоїть на місці.

За допомогою нового обладнання ми одночасно можемо вимірювати артеріальний тиск та пульс, робити електрокардіограму, визначати частоту дихання та сатурацію. Ці кардіомонітори ідеальні для контролю життєво-важливих функцій організму наших маленьких пацієнтів в палатах інтенсивної терапії, та добрі помічники при роботі в реанімаційних палатах, операційних і при транспортуванні діточок.

Завдяки нашим благодійникам стало можливим здійснення інтенсивного спостереження та цілодобового моніторингу вітальних функцій хворих дітей. Тепер наші відділення мають у розпорядженні повну картину візуалізованої інформації щодо самопочуття маленьких пацієнтів та цілодобовий контроль за ним. В разі погіршення їх стану обладнання одразу повідомить ефективним світловим та звуковим сигналом тривоги. І якщо життєві показники дитини раптово зміняться, медичний персонал моментально відреагує належним чином.
Це значно полегшує роботу лікарів та медичних сестер, а також збільшує шанси наших маленьких пацієнтів на щасливе одужання.

Щиро дякуємо нашим благодійникам @Лицарі Колумба в Україні!