Голлівудська акторка Джессіка Честейн відвідала НДСЛ «Охматдит»


Серпень 8 / 2022

Американська акторка Джессіка Честейн приїхала до Києва та завітала до Охматдиту. У найбільшій дитячій лікарні вона відвідала поранену 6-річну дівчинку з Херсонської області, що втратила ногу через російський обстріл. Снаряд влучив прямо до кімнати, де ховалася родина. Марина та її мама зараз продовжують лікування в нашій лікарні.

Також голлівудська акторка завітала до трьох родин-переселенців, діти яких лікуються в Охматдиті. 6-місячний малюк з Херсону, 6-річна дівчинка з Харкова та 10-річна дівчинка з Одеси борються з онкологією у стінах нашої лікарні. Акторка підготувала для дітей подарунки, а малеча намалювала малюнки та смаколики для гості.

«Ми завжди раді бачити гостей у нашій лікарні. Шкода, що приводом для візиту зараз є війна. Проте ми хочемо, аби весь світ знав, що відбувається в Україні зараз: щодня гинуть люди, страждають діти. Нам необхідна допомога усього світу, аби побороти ворога»,— поділився генеральний директор НДСЛ «Охматдит» Володимир Жовнір.

Після візиту в Охматдит, Джессіка Честейн зустрілася з Президентом України Володимиром Зеленським та відвідала Ірпінь. «Джессіка Честейн сьогодні в Україні. Для нас такі візити відомих людей — надзвичайно цінні. Завдяки цьому світ ще більше чутиме, знатиме та розумітиме правду про те, що відбувається в нашій країні»,— написав у своєму телеграмі Володимир Зеленський.