Хірургія одного дня: в поліклініці Охматдиту проводять амбулаторні оперативні втручання дітям


Жовтень 27 / 2022

Амбулаторне лікування (без госпіталізації в стаціонар) актуальне для багатьох пацієнтів. Сьогодні завдяки використанню малоінвазивних методик багато хірургічних втручань і маніпуляцій можуть бути виконані в день звернення без госпіталізації пацієнта. Так спеціалісти КПД НДСЛ «Охматдит» за рік проводять сотні амбулаторних хірургічних втручань у стінах поліклініки.

Більшість оперативних втручань під місцевим знеболенням в амбулаторній хірургії становлять гнійно-запальні захворювання: абсцеси, фурункули, панариції, мастити. Спеціалісти лікарні проводять амбулаторні операції з видалення доброякісних новоутворень на шкірі та підшкірній клітковині, видалення нігтів, що вросли, видалення фібром, невусів, бородавок, фунгусів пупка, виконують підрізання вуздечки, видалення сторонніх тіл з м’яких тканин тощо.

Якщо батьки помітили косметичні зміни (нові утворення, збільшення судин, гнійні утворення) у дитини, ви можете звернутися на консультацію до дитячого хірурга (та інших спеціалістів) КДП НДСЛ «Охматдит».

Зареєструватися на прийом ви можете за посиланням: https://ohmatdyt.simplex-med.com/ .

За потреби, хірург проведе амбулаторне хірургічне втручання в день звернення, і дитина одразу після процедури повернеться додому.