Коли українці разом — можливі дива


Липень 6 / 2022

До врятованої дівчинки Жені завітали рятувальники, які витягнули її з мамою з-під завалів. І прийшли вони з подарунком.

Ранок 26 червня 2022 року розділив життя Катерини Волкової та її доньки Жені на «до» і «після». До була міцна та щаслива родина, хобі, інтереси та насичене життя. Після — смерть тата і чоловіка, знищений ракетою дім, поранення і багато болю.

В Охматдиті ми з усіх сил стараємося повернути наших пацієнтів до життя не лише фізично, а й психологічно. Попри жахи пережитого, в них має бути сенс рухатися далі.

До війни Женя займалась художньою гімнастикою. Тож коли рятувальники знайшли серед уламків оселі неушкоджений гімнастичний купальник, зрозуміли: саме вони мають повернути річ власниці. Нехай для дівчинки купальник стане символом життя, яке продовжується, яке має бути яскравим та щасливим попри внесені війною страшні корективи.

На зустріч до Жені прийшов Артур — рятувальник, який особисто витягував дівчинку та Максим, який весь час порятунку говорив з Женею. Наша юна пацієнтка дуже зраділа зустрічі зі своїми рятівниками. Женя тішилась знайденому купальнику і подарувала рятівникам малюнок де написала: «Люблю Україну. Ви найкращі!».

Дякуємо нашим колегам з ДСНС УкраїниГоловне управління ДСНС України у м.Києві за їх роботу та чуйність. Горді рятувати українців разом з вами.

Деталі у сюжеті ТСН.