Корекція лійкоподібної деформації грудної клітки в лікарні «Охматдит»


Вересень 22 / 2023

Лійкоподібна деформація – це патологія, яка характеризується не лише великим косметичним дефектом, а й серйозними порушеннями з боку серцево-судинної та дихальної систем.

Це захворювання зустрічається достатньо часто: 1 випадок на 300-400 дітей. У хлопчиків виявляється в 3 рази частіше за дівчаток.

Такі діти можуть скаржитись на утруднення дихання, порушення з боку серця. Дуже важливим аспектом, особливо в підлітковому віці, є косметичний дефект, який турбує дітей, вони соромляться своєї зовнішності, через що може виникати ряд інших проблем.

У лікарні «Охматдит» працює команда спеціалістів, які допомагають маленьким пацієнтам назавжди позбавитись даної деформації: Анатолій Левицький, Олег Годік, Олексій Бебешко, Власій Пилипко, Сергій Водяницький, Лариса Копил, Владислав Ломака. Вони проводять близько 70 оперативних втручань з приводу корекції лійкоподібної деформації на рік та не спиняються на досягнутому.

Велика шана та подяка нашим спеціалістам, а також співробітникам відділень ортопедії і травматології, анестезіології, лабораторній службі, реабілітації, діагностам, Центру радіології, Центру служби крові та всім дотичним до діагностики та лікування даної патології.