Кожна дитина заслуговує на диво: в Охматдиті розпочався цикл новорічних свят для дітей!


Грудень 22 / 2022

Попри війну, обстріли та постійні тривоги, наші діти чекали на казку, подарунки та чарівних гостей. Саме тому, 19 грудня команда лікарні, благодійники та волонтери запустили для пацієнтів Охматдиту цикл новорічних свят!

Дітлахи могли завітати до казкової резиденції Святого Миколая, за яку ми дякуємо Юлії та Геннадію Рашковським. Саме там добрі чарівники слухали вірші від пацієнтів, співали з ними пісні, фотографувалися та дарували подарунки.

У ролі Святих Миколаїв були: начальник Управління ювенальної превенції Нацполіції Василь Богдан, народний співак Павло Зібров, генерал-лейтенант Сергій Наєв, музикант Олег Скрипка, представник охоронної компанії «Венбест», виконавчий директор фонду «Таблеточки» В’ячеслав Биков, директор благодійного фонду «Охматдит – здорове дитинство» Євген Вембер, підприємець та філантроп Мохаммад Захур, відомий телеведучий і журналіст Антон Птушкін, посол Киргизстану Кадиркулов Ідріс, представник фонду «Рибалки України» Андрій Мацуєв, професор Кучин Юрій – ректор НМУ ім. О.О. Богомольця. Дякуємо чарівним гостям за те, що долучилися до привітань та подарували незабутні емоції та чудовий настрій родинам наших пацієнтів.

Також відбувся святковий концерт з незмінною ведучою Соломією Вітвицькою, яка зарядила всіх своїм позитивом та красою. Серед артистів були: Софія Єгорова, танцювальний колектив «Сінергія», Facefactory ballet, М’ята, Камалія, Макс Барських. Дякуємо вам за чудові виступи та увагу до наших дітей!

Також дякуємо за привітання та підтримку нашої лікарні Наталії Заболотній та фонду гуманітарного розвитку України, благодійному фонду «BGV», Віталію я Верещагіну та компанії “Caparol”, фонду «Таблеточки», ГО «Європейський шлях України» та Ігорю Коржу, олімпійському чемпіону Олегу Верняєву, студентській Раді Національного медичного університету ім. О. Богомольця, студентам НАУ, КНЕУ НУБіП, НАВС, КНУ ім. Т. Шевченка, НПУ ім. М. Драгоманова, ТНУ, КУБГ, та КНУКІТ, Київському ліцею №125, мережі дитячого одягу «Little house», Олександрі Малиновській, Вікторії та Юрію Ткачам, фонду «Збережи дитинство», куратору проєкту «Артперемога» Максиму Добролюбову, театру української традиції «Дзеркало», Чернігівському обласному ляльковому театру ім. О. Довженка, студентам Київської естрадно-циркової академії, мережі аптек «Бажаємо здоров’я», компанії «Київ Доджо», студентам університету ім. М. Драгоманова, компанії «Skoda Auto», Лілії Черневій, Олені Недобійчук, студії декору та флористики «Lili Wonder Decor», ельфам Марині Бердар та Олі Булкіній, команді лікарні та всім, хто допомагає та підтримує нашу лікарню кожен день!

Завдяки кожному з вас пацієнти Охматдиту відчули справжню новорічну атмосферу та повірили в диво!Слава Україні! Слава нашим захисникам, завдяки яким ми можемо святкувати життя!