Краса рятує світ, а благодійний карнавал може принести Охматдиту новий УЗД-апарат


Листопад 29 / 2021

Новорічний карнавал Асоціації 𝐔𝐊𝐑𝐀𝐈𝐍𝐈𝐀𝐍 𝐁𝐔𝐒𝐈𝐍𝐄𝐒𝐒 𝐖𝐎𝐌𝐀𝐍 запрошує леді та джентльменів долучитися до прекрасного вечора. На гостей чекають нові знайомства з інфлюенсерами, підприємцями, зірками шоу-бізнесу та політиками. Генеральний директор Охматдиту — Володимир Жовнір буде почесним гостем вечору. Вестиме карнавал Андрій Джеджула і Дар’я Піцул.

Метою карнавалу є збір коштів на УЗД апарат General Electric Voluson S 10. Це мрія лікарів перинатальної діагностики! Апарат важливий для багатьох вагітних, які обстежуються з підозрою на генетичну патологію та вади розвитку. Таких жінок щороку не менше 1000.

Цей УЗД-апарат дозволяє отримати якісне зображення та підвищує точність діагностики. Таке обладнання є в арсеналі майже кожної приватної клініки. Звідти вагітних з діагнозами скеровують до Охматдиту для верифікації. Якби у лікарні з’явився свій апарат, це полегшило і прискорило б діагностику вроджених вад розвитку та патологічних станів. Маючи чітку картинку, наші лікарі зможуть надати найякіснішу допомогу матері та дитині своєчасно.

Кожен відвідувач зможе отримати подарунки, послухає співачку Дашу Суворову та музику DJ Starkov. І гарантовано кожен допоможе Охматдиту отримати необхідне обладнання.

Хочете добре провести час та допомогти нашій лікарні?
Реєструйтеся за посиланням та приходьте на Новорічний карнавал.