Маленькі пацієнти нашої лікарні отримали чудові подарунки


Грудень 3 / 2020

У #ЩедрийВівторок, який цьогоріч збігався із першим днем зими, маленькі пацієнти нашої лікарні отримали чудові подарунки. І хоча за вікном сніжило, діти відчули справжнє тепло від спілкування та турботи.

У цей день мільйони людей, сотні бізнес-корпорацій, тисячі некомерційних організацій стають частиною благодійного руху #GivingTuesday – роблять добрі справи, влаштовують акції на користь некомерційних організацій і стають благодійниками.

Громадська організація «Здорове людство» спільно з Спеціалізованою школою 118 «Всесвіт» доєдналися до всесвітньої ініціативи #ЩедрийВівторок та передали діткам онкогематологічного відділення та відділення для ВІЛ позитивних діток НДСЛ «Охматдит» розвиваючі набори та товари для творчості.

Не залишилась осторонь і Гімназія біотехнологій № 177 Солом’янського району міста Києва. Маленькі пацієнти педіатричних відділень нашої лікарні також отримали чудові подарунки.Ми неймовірно вдячні всім, хто долучився!

Ваша небайдужість та щирість надає наснаги та мужності діткам, які боряться з хворобами. Адже позитивні емоції також лікують!