Ми щиро вдячні Всеукраїнській благодійній організації «Благодійний фонд Родини Жебрівських»


Серпень 4 / 2020

Ми щиро вдячні Всеукраїнській благодійній організації «Благодійний фонд Родини Жебрівських», правонаступнику благодійного фонду «Фармак», який постійно допомагає нашій лікарні.

Неможливо переоцінити важливість клінінгу та гігієни в роботі лікарні. А у відділеннях онкології, онкогематології, трансплантації кісткового мозку, інтенсивної хіміотерапії, реабілітації, діагностичних боксованих приміщеннях – це один з найважливіших пріоритетів. В цих відділеннях дітки знаходяться на лікуванні дуже тривалий час. Через майже відсутній імунітет маленьким пацієнтам, що мужньо борються з тяжкими хворобами, загрожує все навкруги. Тому професійний клінінг приміщень на сучасному рівні надзвичайно важливий. Адже це збільшить їх шанси на одужання та повернення до повноцінного життя.

З нагоди відкриття дитячих відділень в сучасному лікувально-діагностичному корпусі ми отримали від благодійного фонду весь необхідний інвентар для професійного клінінгу цих приміщень, починаючи від розчинів і закінчуючи швабрами, мопами та машинами для миття підлоги.

Дякуємо за надзвичайно важливу благодійну допомогу та безцінний внесок в порятунок дитячих життів! Разом ми зробимо цей світ ще кращим!💖