Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт відвідав НДСЛ «Охматдит»


Січень 27 / 2021

Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт відвідав консультативно-діагностичну поліклініку НДСЛ «Охматдит» та Український медичний центр спортивної медицини, який розташований на базі поліклініки нашої лікарні.

Завітав до Центру спортивної медицини, де надається медична допомога всім, хто займається фізичною культурою та спортом. Тут проводиться диспансеризація українських спортсменів, медичне забезпечення спортивно-масових заходів, надається методична, консультативна та практична допомога з питань спортивної медицини, реабілітації, боротьби з допінгом в спорті. Подивився в яких умовах спортсмени проходять реабілітацію, відновлюють свою фізичну форму та готуються до майбутніх змагань.

Міністр також відвідав відділення нашої поліклініки, де маленьких пацієнтів з усієї України чекають найкращі багатопрофільні фахівці. Тут консультують та обстежують, виконують лабораторні та інструментальні дослідження для виявлення та лікування патологій, виявляють генетичні захворювання, надають повний комплекс амбулаторних маніпуляцій дітям після складних хірургічних операцій та стаціонарного лікування, призначають корекційно-відновне лікування.

Також обговорили питання про подальше розширення і поліпшення умов Центру спортивної медицини на базі поліклініки нашої лікарні та спільні проекти для розвитку та міжнародної інтеграції медицини спорту.