Минулого тижня відбувся візит місії ВООЗ World Health Organization Ukraine


Вересень 15 / 2020

Минулого тижня відбувся візит місії ВООЗ World Health Organization Ukraine в рамках реалізації Проекту зі зміцнення системи реабілітації та розширення доступу до асистивних технологій в Європейському регіоні ВООЗ. Зустріч пройшла в дружній теплій атмосфері, обговорювалось приєднання НДСЛ «Охматдит» МОЗ України до глобальних ініціатив ВООЗ у світовому масштабі в сфері гострої дитячої реабілітації.

Очільниця місії консультантка ВООЗ зі Сполучених Штатів Сьюзан Ейтел та фахівець з надання послуг охорони здоров’я Анастасія Брильова відвідали Відділення гострої реабілітації нашої лікарні та оглянули, як надається мультидисциплінарна реабілітація в НДСЛ «Охматдит», щоб ознайомитись з найкращими практиками та на їх основі, із урахуванням міжнародного досвіду, надати практичні рекомендації для розбудови спроможної системи реабілітації на рівні країни.

Відділення гострої реабілітації нашої лікарні – єдине в Україні, де діти отримують допомогу вже в гострому періоді. Ми спираємось на принципи забезпечення самостійності, активності та свідомої участі пацієнтів в процесі лікування, працюємо на основі сучасних доказових методів та використовуємо сімейно- та пацієнтоорієнтовані підходи. Завдяки командному духу нашого відділення ми разом з нашими пацієнтами ставимо досяжні цілі та знаходимо спільні рішення з лікарями.

Міжнародна професійна колаборація та унікальний досвід наших фахівців, наполеглива праця та постійне вдосконалення, неймовірна наснага та чуйність до маленьких пацієнтів – все це спрямоване на якнайшвидше повернення дітей до здорового повноцінного життя.