Міжнародні медичні представники завітали до Охматдиту в рамках Третього Саміту перших леді та джентльменів


Вересень 7 / 2023

Міжнародні медичні представники завітали до Охматдиту в рамках Третього Саміту перших леді та джентльменів, аби обмінятися досвідом та обговорити подальшу співпрацю.

У Києві відбувся Третій Саміт перших леді та джентельменів Summit of First Ladies and Gentlemen, загальна тема якого звучала так: «Ментальне здоров‘я: крихкість і стійкість майбутнього». На цьогорічному Саміті започаткували абсолютно новий вид міжнародної співпраці – міжнародне медичне партнерство. Для цього до України приїхали міністри охорони здоров’я із різних країн, а також керівники медичних закладів з усього світу. Мета – сформувати довгострокову співпрацю між міністерствами, лікарнями, лікарями. Горизонтальні медичні зв’язки, які допоможуть рятувати життя швидше й ефективніше.

В рамках Саміту, було підписано два Меморандуми про співпрацю між НДСЛ «Охматдит» і «Дитячий Меморіальний Інститут Здоровʼя у Варшаві», а також з іспанською лікарнею «Сант-Хоан-де-Деу». Ми дякуємо керівникам цих лікарень — Мареку Мігдалу та Мануелю дель Кастильо Рею за дружбу і співпрацю.

Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» входить в Асоціацію європейських дитячих лікарень та активно співпрацює з міжнародними колегами.

Після Саміту частина делегації разом з Міністром охорони здоровʼя України — Віктором Ляшко, Міністрами охорони здоровʼя Литви — Arunas Dulkys і Естонської Республіки — Рійна Сіккут завітали в нашу лікарню. Генеральний директор НДСЛ «Охматдит» Володимир Жовнір представив гостям колектив Охматдиту, вручив памʼятні подарунки і ляльки-мотанки, зроблені власноруч нашими пацієнтами, пізніше гості відвідали невеличку екскурсію. Також до нас завітали керівники медичних закладів та лікарі з Польщі, Данії, Франції, Литви, Естонії та України. На зустрічі ми обговорили можливості майбутньої співпраці та спільної роботи.Щиро дякуємо іноземним колегам за підтримку та допомогу нашій країні. Сподіваємося на злагоджену співпрацю, адже тільки разом ми здатні досягти великих результатів.