Міжнародний день педіатра! Вітаємо наших спеціалістів із професійним святом


Листопад 20 / 2021

20 листопада у світі відзначають два важливих для нашої лікарні свята: Всесвітній день дитини та День дитячого лікаря — педіатра. НДСЛ «Охматдит» — найбільша дитяча лікарня України, всі наші лікарі, по суті, педіатри, бо працюють з дітьми. Вони кожен день турбуються про здоров’я українських діток від 0 до 18 років з усіх регіонів країни.

Сучасна педіатрія базується на запобіганні захворювань, чи зведенні до мінімуму наслідків вже наявних хвороб. Педіатри консультують батьків, як виростити малюка максимально здоровим, та ведуть дитину аж до її повноліття. Наші лікарі надають високоспеціалізовану медичну допомогу пацієнтам з найскладнішими станами, з важкими клінічними проявами соматичних захворювань.

Сьогодні хочемо трохи розказати про роботу педіатричних відділень стаціонару та двох відділень поліклініки Охматдиту:

  • Інфекційне боксоване відділення для дітей молодшого віку. Завідувач – Зарудня Ольга Федорівна.
  • Педіатричне відділення. Завідувач – Грищенко Оксана Миколаївна.
  • Інфекційне діагностичне боксоване відділення. Завідувач – Мостовенко Раїса Василівна.

Лікарі стаціонару надають високоспеціалізовану медичну допомогу маленьким пацієнтам з важкими захворюваннями, які не корегуються методами лікування в амбулаторних умовах. Проводять диференціальну і специфічну діагностику у хворих дітей з невстановленим діагнозом.

  • Педіатричним профілем стаціонару керує Тетяна Павлівна Іванова – медичний директор з медичних питань НДСЛ «Охматдит».

Також педіатрична служба працює в консультативно-діагностичній поліклініці Охматдиту:

  • Педіатричне відділення № 1. Завідувач – Медведєва Ольга Павлівна.
  • Педіатричне відділення № 2. Завідувач – Кирильчук Катерина Юріївна.

Щороку педіатричні відділення поліклініки здійснюють прийом понад 60 тисяч пацієнтів. Медики визначають діагноз, лікувально-діагностичну тактику, аби наші пацієнти видужали якомога швидше. Лікарі працюють у тісній співпраці з іншими лікувальними і діагностичними відділеннями КДП і стаціонару.

  • Педіатричним профілем поліклініки Охматдиту керує Володимир Адамович Сова — медичний директор з поліклінічної роботи НДСЛ «Охматдит».

Вітаємо наших неймовірних педіатрів з професійним святом! Лікування діток – це істинне покликання та щоденний подвиг, який вже став самою сутністю Вашого життя. Бажаємо Вам здоров’я, успіхів та перемог.