На будівлі Охматдиту з’явилися світлові проєкції швейцарського митця Геррі Хофштеттера: лікарня долучилася до акції солідарності до роковин повномасштабної війни


Лютий 23 / 2023

У межах арт-туру «Вшанування пам’яті. Світло для надії» всесвітньо відомий митець підсвітить будівлі й пам’ятники України, аби вшанувати пам’ять жертв російської агресії.Така акція солідарності має на меті підтримати українців та подарувати надію і світло.

Художник вже підсвітив будівлі Львова: ратушу, вокзал, Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла, національну оперу. Сьогодні світлові проєкції з’явилися й на будівлі дитячої лікарні «Охматдит».

Подивитися на неймовірну проєкцію на будівлі лікарні вийшли пацієнти та медичні працівники. Усі з захопленням спостерігали за красою та наповнювалися позитивними емоціями і вірою у краще.

Геррі Хофштеттер подорожує з командою з 4 осіб та власним електрогенератором. Від заходу сонця і до комендантської години вони самостійно робитимуть проєкції в різних містах України. Кожна підсвітка триватиме 15 хвилин. А всі охочі зможуть побачити художні витвори, а також наші символи незламності. Акція триватиме з 22 по 27 лютого.

Нагадаємо, що своїми роботами Геррі доводить, що треба жити та захищати нашу планету. А минулого року він вже приїжджав до Києва на Різдво, аби підтримати українців.Художник зі світла приїхав в Україну на запрошення Міністерства культури та інформаційної політики України та Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти, а також за ініціативи та підтримки Посольства Швейцарії в місті Києві.

Дякуємо за підтримку нашої країни! Разом ми здолаємо будь-яку темряву!