Крокуємо до збільшення успішних трансплантацій в Охматдиті завдяки ВБФ “Крона”


Липень 16 / 2021

8 липня благодійники передали до Лабораторії медичної генетики Охматдиту флуоциметр. Його вартість 1,9 млн гривень! А його значення для лікарні — безцінне.

Це обладнання дозволяє з високою точністю визначити у дитини-реципієнта кількість реактивних тіл. Таким чином можна оцінити ризики відторгнення органу і якнайкраще підібрати донора.

Цитометр здатний на перехресне зіставлення для пересадки кісткового мозку. Такого в Україні раніше не робили, хоча це шанс вчасно попередити негативні ускладнення і скоригувати післятрансплантаційну терапію. Тепер після пересадки лікарі зможуть здійснювати контроль «приживлення» органу — для цього не доведеться робити біопсії!Цей диво-пристрій допоможе нам робити точний підбір донорів для пересадок нирки, печінки, кісткового мозку, в майбутньому – серця і легень.

Словами не описати, наскільки вдячна команда Охматдиту за такий внесок благодійному фонду «Крона». Завдяки вам та команді лікарів українські діти лікуватимуться на найвищому рівні за світовими стандартами.