На фото юні пацієнти “Охматдиту”, які намалювали патріотичні картини до 30-річчя Незалежності України


Серпень 22 / 2021

Роботи можна буде побачити 24.08 на благодійній виставці, яка пройде в рамках урочистого святкування та фешн-шоу українського бренду SEREBROVA!

Подія відбудеться за ініціативи дизайнера Альони Серебрової 24 серпня 2021 року о 18.00 Місце проведення: Київ, парк «Володимирська гірка», алея середньої тераси — від пам’ятника Князю Володимиру до фонтану. Це мальовниче місце з видом на Дніпро стане імпровізованою виставковою залою для картин юних художників та подіумом для моделей.

Саме до цієї події на художньому майстер-класі студії Creative Studio ARTOS наші діти намалювали картини.

Юні митці погодились передати свої роботи на благодійність, тому малюнки буде виставлено на благодійній виставці “Україна Майбутнього очима дітей Охматдиту»

В заході взяли участь 11 дітей з відділення інтенсивної та еферентної терапії хронічних інтоксикацій, 8 із них потребують пересадки нирки. Наразі вони проживають у лікарні «Охматдит», оскільки залежні від апарату гемодіалізу. Хтось вже 2 роки у лікарні, хтось 5, дехто навіть більше.

Ми вдячні організаторам події, для дітей це був гарний привід відволіктись від лікарняних буднів та поринути у творчість.«Як відомо, творчість лікує. Цей вид психологічної корекції називається арт-терапія, терапія мистецтвом. Важка хвороба, постійне перебування у лікарні – це великий стрес для будь-кого, особливо для дитини. Ми щиро вдячні організаторам та благодійникам за арт-терапевтичну роботу з нашими пацієнтами», – зазначив генеральний директор НДСЛ «Охматдит» Володимир Жовнір.Окремо хочемо подякувати фотографу та команді Best People Club. Дітям дуже сподобалась фотосесія. Вони чекали фотографа, готувались. Для них це також терапія, гарні емоції, натхнення, радість. Дівчата заплели волосся, підфарбували губи, хлопці ставали у ділові пози, сміялись. Фототерапія для батьків та дітей пройшла на славу!

Запрошуємо всіх на подію та дякуємо кожному, хто підтримує Охматдит!