Надзичайно крутий майстер-клас з фандрайзингу в НДСЛ «Охматдит»!


Червень 13 / 2019

10-11 червня 2019 Тед Гаррард та Ненсі Горватс з Фонду SickKids (Торонто, Канада) показували і розказували як працює фандрайзинг в SickKids.

Проведення майстер-класу відбулось за підтримки Ірини Литовченко, генерального дректора директората стратегічного планування та євроінтеграції МОЗ України та БФ «Таблеточки»

Головний лікар НДСЛ «Охматдит» Ірина Садов’як презентувала інформацію про успіхи лікарні по залученню додаткових надходжень, розповіла про бачення на майбутнє, про проблеми, які виникають на шляху. Головний виконавчий директор Тед Гарард та директор Major Gifts Ненсі Горвартс благодійного фонду SickKids Foundation коментували та давали поради, наводили приклади зі своєї практики.

Проведення майстер-класу відбулось за підтримки Ірини Литовченко, генерального дректора директората стратегічного планування та євроінтеграції МОЗ України та БФ «Таблеточки».

До майстер-класу долучились партнери та благодійники НДСЛ «Охматдит»: ГО «Здорове людство», БФ «Запорука», Всеукраїнська громадська організація з питань ВІЛ/СНІДу та туберкульозу, ДП КК «Рошен», БФ “Ранні пташки», БФ «Пацієнти України», ВБО «Мати і немовля», ГО «Горизонталі», БФ імені Святого Луки (Войно-Ясенецького), БФ «Відкриті долоні», БО «Фонд розвитку Інституту міжнародних відносин».

Запитання, відповіді, презентація, жвава дискусія, відео, інновації, обмін контактами, попередні домовленості – зустріч була дійсно ефективною.