Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук та делегація канадських лікарів відвідали НДСЛ “ОХМАТДИТ”


Червень 18 / 2019

Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук та делегація канадських лікарів 13.06.2019 року в рамках офіційного візиту ознайомились з успіхами та напрямами розвитку НДСЛ “ОХМАТДИТ”.

Делегація безпосередньо відвідала вже працюючі відділення нового корпусу, побачила майже завершені яскраві палати онкогематологічних відділень, операційні, та роботи, що проводяться на третій черзі будівництва.

Роман Ващук високо оцінив досягнення лікарні з часу його останнього візиту та підтримує професійну співпрацю лікарів.

Консультативний візит спеціалістів SickKids до НДСЛ “ОХМАТДИТ” , протягом якого вони надають практичні консультації, рекомендації щодо проведення хірургічних операцій, оперують разом з нашими лікарями, а також проводять лекції і тренінги, став можливим завдяки Канадському Фонду “Діти Чорнобиля”.

Ми дуже вдячні Високоповажному Послу Канади в Україні Роману Ващуку, Посольству Канади в Україні, Канадському Фонду “Діти Чорнобиля”, українській діаспорі в Канаді, делегації канадських лікарів Дж. Рутка, Е. Буфе, К. Гоу, К. Казіна та координатору проекту від SickKids Мирославі Ромах, Міністерству охорони здоров`я за підтримку та співпрацю.