Наймасштабніший пікнік, приурочений до до Міжнародного дня двійнят


Липень 29 / 2019

4 серпня у м. Києві на території Виставкового Центру (ВДНГ) відбудеться наймасштабніший пікнік міста, приурочений до Міжнародного дня двійнят, організований ГО Асоціацією батьків передчасно народжених дітей “Ранні пашки” та ГО “Дитячі обійми”.

На заході очікуються лекторії для майбутніх батьків, майстер-класи з фінансової грамотності для підлітків, поради від туристичних гуру, мотиваційні промови, які зарядять Вас позитивом та енергією на нові звершення!

В програмі виступи дитячих колективів, сальсатека для всіх бажаючих, тиха локація для релаксу та йоги, книжкова станція, казкотерапія, сенсорні майданчики та багато іншого.

Зібрані кошти з продажу квитків та сувенірної продукції підуть на закупівлю відкритої реанімаційної стійки для відділення інтенсивної терапії неонатології НДСЛ “Охматдит”.

Приєднуйтесь до пікнікування заради життя: це прекрасний привід побачитися із друзями, гарно та корисно провести час та одночасно допомогти сотням діточок, які виходжуються у відділенні з усієї України.