Наші фахівці-травматологи безперервно вчаться і вчать інших, щоб українські діти отримували допомогу світового рівня


Грудень 8 / 2021

На минулому тижні у Харкові вони взяли участь у міжнародному симпозіумі «Multidisciplinarity in the Treatment of Metastatic Tumours in Spine» на базі Університетської клініки ХНМУ. Співорганізаторами заходу виступили ГО «Всеукраїнська асоціація дитячих ортопедів-травматологів» та Польська асоціація спінальної хірургії.

До складу делегації від кафедри дитячої хірургії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, що працюють на базі Охматдиту увійшли завідувач кафедри дитячої хірургії, професор Анатолій Левицький, аспірант кафедри дитячої хірургії Валентин Рогозинський та лікарка відділення ортопедії та травматології НДСЛ «Охматдит» Кіра Курисько.

На симпозіумі розглядали мультидисциплінарне лікування пухлин хребта. 8 медиків виступили з доповідями. Серед них й учасники з Чехії та Польщі. Професор Анатолій Левицький поділився власними думками щодо хірургічного лікування пухлин хребта у дітей із рідкісними захворюваннями хребта, хворобою Горхема‐Стаута з приводу лізису хребців. Лікар продемонстрував колегам чудові результати від застосування конструкцій NovaSpine «що ростуть». В Україні такі пристосування використовують понад 7 років. Конструкції NovaSpine не гальмують ріст, а відтак не вимагають оперативних втручань кожні 6 місяців.

Дякуємо нашим лікарям за активну наукову та практичну роботу. Завдяки вам долі наших маленьких пацієнтів у надійних руках.