Наші спеціалісти продовжують допомагати


Липень 7 / 2022

Наші спеціалісти продовжують допомагати постраждалим, лікувати всіх наших довоєнних пацієнтів та виконувати планові операції з найсучаснішим обладнанням.

В Охматдиті робота не зупиняється ані на мить. З початку війни її кількість подвоїлась. Але для нас це не привід відмовлятися від звичних завдань. Поруч з жертвами російської війни наша команда продовжує лікувати своїх пацієнтів та проводити планові втручання.

Так, в Охматдиті нещодавно дівчинці провели корекцію деформації хребта. Дитина мала S-подібний сколіоз 65 градусів. Команда фахівців проводила хірургічне втручання під керівництвом професора Левицького Анатолія Феодосійовича. Операція відбулася в новій операційній нового корпусу Охматдиту. Під час втручання використовували надсучасну техніку та підходи. Зокрема й сучасну систему інтраопераційного нейрофізіологічного моніторингу. ІОНМ використовується для безперервного інтраопераційного контролю функціональної цілісності нервової системи. Зокрема при операціях на хребті використовується з метою уникнення неврологічного дефіциту в післяопераційному періоді, а також дає хірургам впевненість у своїх діях в режимі онлайн.Ми дякуємо команді лікарів та медсестер за злагоджену роботу. Навіть коли у нашій країні війна, ви турбуєтесь про кожного пацієнта та постійно самовдосконалюєтесь, щоб кожна наша дитина отримала найфаховішу допомогу вчасно.

Дякуємо за вашу роботу!Хірург: – професор Левицький Анатолій ФеодосійовичАсистенти: – Доляницький Микола Михайлович- Качковський Дмитро Любомирович Dima KachkovskyiАнестезіолог:- Копил Лариса ГеоргіївнаНейрофізіолог:- Курисько Кіра Сергіївна Kira KuryskoОпераційна медична сестра:- Бабчук Любов Люба БабчукАнестезистка:- Лідія Пікута Lidiya PikutaФото: Kostiantyn Golinchenko для прес-служби НДСЛ «Охматдит».