НДСЛ “ОХМАТДИТ” відвідала один із кращих дитячих урологів Франції Maud Chabaud


Жовтень 4 / 2019

30 вересня – 1 жовтня до НДСЛ “ОХМАТДИТ” на запрошення аспіранта кафедри дитячої хірургії НМУ імені О.О. Богомольця Джуми Крістіни, основним напрямом роботи якої є реконструктивно-пластина урологія, клініку відвідала дитячий уролог Maud Chabaud з клініки Trousseau, яка є одним із кращих дитячих урологів Франції.

В ході візиту іноземного фахівця відбулася зустріч із головним лікарем Іриною Садов’як, яка ознайомила гостю зі структурою лікарні та основними напрямами діяльності, та планами подальшого розвитку. На заході також відбулося обговорення векторів розвитку оперативного лікування вроджених вад розвитку та складної реконструктивно-пластичної урології в клініці.

За 2 дні роботи Maud Chabaud спільно з Джумою Крістіною виконали 4 складні реконструктивно-пластичні операції на зовнішніх статевих органах у дітей та було охоплено консультаціями близько 20-ти пацієнтів з вадами.

Ми дякуємо Maud Chabaud та Джума Крістіні за активні підтримку розвитку дитячої урології в лікарні та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю в подальшому.