Операційна медсестра Охматдиту стала однією з героїнь документального серіалу «Берегині на війні»


Грудень 14 / 2022

У циклі передач про неймовірних українських жінок, Вікторія Галушка розказала про роботу у дитячій лікарні під час війни.

Ось як Вікторія коментує відео та свою працю:«НДСЛ «Охматдит» стала моїм домом на 46 днів.

Потрібно було надавати допомогу пораненим дітям та дорослим 24/7. З 24 лютого 2022 року внаслідок бойових дій на території України зс рф убили щонайменше 423 дитини, а ще більше поранили та скалічили.

Дякуючи проєкту «Берегині на війні», люди можуть побачити як працюють українські медики у цей важкий для країни час, заради спільної мети.Я не вважаю себе героїнею, адже я виконувала свою роботу. Потрібно любити те, що ти робиш і любити тих, для кого ти це робиш. Таких людей в нашій лікарні дуже багато, які робили і роблять свою роботу попри все.

Я дякую кожному, хто пройшов зі мною цей довгий та складний шлях, це і ваш фільм також!Коли привозять поранену дитину, твою душу розриває на шматки, хочеться кричати від болю, але ти медик, ти повинна бути сильною заради тих, хто цього потребує більше ніж ти.

Не покаже жодна камера, що відчуває медик в ті хвилини, коли час йде на секунди. Не розкаже жоден фільм, як проходить операція і що відчуває медик весь цей час, коли на операційному столі перебуває маленький пацієнт, і ти не маєш права помилитись.

Вся втома, відчуття голоду і спраги проходять, всі твої проблеми стають дуже дрібними, коли ти робиш щось дійсно важливе і прекрасне, допомагаєш маленьким людям стати здоровими.

Я вірю в те, що настане день, коли всі діти будуть у безпеці та здорові.

Я мрію про день, коли закінчиться війна. Слава Україні! Героям Слава!»