Операції одного дня: в поліклініці Охматдиту відкрили сучасну операційну


Січень 25 / 2023

У консультативно-діагностичній поліклініці «Охматдит» (вул. Стрітенська, 7/9) відбулося відкриття нової сучасної операційної. Тут дітям безкоштовно проводять амбулаторні операції в інноваційних та комфортних умовах. В оновленому приміщенні вже провели перші хірургічні втручання.

Усі пацієнти знаходяться під постійним наглядом висококваліфікованих спеціалістів. Більшість хірургічних втручань проводять під місцевим знеболенням, є можливість анестезіологічного супроводу, також у поліклініці з’явилась післяопераційна палата. Тепер дітки в комфортних умовах зможуть перебувати там після хірургічних втручань.

Найпоширенішими випадками є гнійно-запальні захворювання: абсцеси, фурункули, панариції, мастити. Також хірурги проводять операції з видалення доброякісних новоутворень на шкірі, видалення нігтів, що вросли, видалення фібром, невусів, бородавок, сторонніх тіл із м‘яких тканин тощо.

Дякуємо благодійникам, які долучилися до відкриття операційної та зробили свій внесок у створення зручних умов для пацієнтів.

Якщо батьки помітили косметичні зміни (нові утворення, збільшення судин, гнійні утворення) у дитини, ви можете звернутися на консультацію до дитячого хірурга (та інших спеціалістів) КДП НДСЛ «Охматдит». Зареєструватися на прийом ви можете за посиланням: https://ohmatdyt.simplex-med.com/ . За потреби, хірург проведе амбулаторне хірургічне втручання в день звернення, і дитина одразу після процедури повернеться додому.