Педіатричне відділення № 1


Медведєва Ольга Павлівна – завідуюча відділенням, дитячий лікар – гематолог, кваліфікаційна категорія – вища. Стаж роботи за фахом 35 років. Проходила стажування у вітчизняних та закордонних клініках, зокрема Канади, США, Великої Британії, Австрії, Польщі. Має друковані праці.
Тел. роб.: +380 44 272 10 98.

Педіатричне відділення № 1 є структурним підрозділом консультативно-діагностичної поліклініки (КДП), що працює у тісній співпраці з педіатричним відділенням № 2 та іншими лікувальними і діагностичними відділеннями КДП і стаціонару.

Метою роботи педіатричного відділення є:

  • надання висококваліфікованої мультидисциплінарної допомоги дітям від 0 до 18 років з усіх регіонів України з метою встановлення чи уточнення діагнозу, визначення подальшої лікувально-діагностичної тактики, спостереження, своєчасного направлення на стаціонарне лікування;
  • консультативно-діагностична та реабілітаційна допомога дітям з важкою патологією, які знаходились на лікуванні в стаціонарі НДСЛ «ОХМАТДИТ»;
  • організація і проведення планових телемедичних конференцій за участю завідуючих кафедрами та професорами НМУ ім. О.О. Богомольця, НМАПО ім. П.Л. Шупика.

У складі педіатричного відділення № 1 працюють лікарі вищої та першої кваліфікаційних категорій, кандидати медичних наук з 6 спеціальностей: гематологія, алергологія, педіатрія, фтизіатрія, гастроентерологія, нефрологія. В процесі обстеження дітей також проводяться суміжні консультації з різними фахівцями поліклініки, лабораторні та діагностичні обстеження.

Щороку спеціалісти педіатричних відділень проводять понад 60 тисяч консультативних прийомів пацієнтів.

Амбулаторний прийом ведеться по затвердженому графіку у дві зміни з 8.00 до 18.00, крім вихідних за адресою 04053 м. Київ вул. Стрітенська 7/9.

Спеціалісти відділення приймають участь у вітчизняних та міжнародних конференціях, симпозіумах, конгресах. Мультидисциплінарна команда лікарів відділення в своїй роботі використовує нові міжнародні клінічні протоколи, тісно співпрацює з провідними фахівцями вищих медичних закладів і стаціонару лікарні. Результати роботи та досліджень спеціалістів відділення висвітленні у вітчизняних та іноземних публікаціях.

Пацієнтам надають консультативну допомогу завідуючі кафедрами та професори НМУ ім. О.О. Богомольця, НМАПО ім. П.Л. Шупика, завідуючі відділеннями та співробітники НДСЛ «ОХМАТДИТ». При потребі проводять госпіталізацію в профільні відділення стаціонару.

Принципом роботи відділення є не лише надання необхідних медичних послуг високого рівня, але і доброзичливе ставлення до маленького пацієнта, його батьків та рідних.