Відділення лабораторної діагностики


Кандрьонкіна Галина Борисівна — завідуюча відділенням. Лікар-лаборант вищої кваліфікаційної категорії за фахом «Клінічна лабораторна діагностика», стаж роботи 28 років; голова відокремленого підрозділу ГО «Асоціація забезпечення якості лабораторних досліджень» (м.Київ); пройшла стажування у вітчизняних та зарубіжних лабораторіях.
Тел.: +380 44 272 05 87.

Відділення лабораторної діагностики є одним із структурних підрозділів консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ “ОХМАТДИТ”, що тісно співпрацює з відділеннями поліклініки, стаціонару, Українським Референт-центром з клінічної лабораторної діагностики та метрології МОЗ України та лабораторіями НДСЛ «Охматдит», співпрацює з кафедрами лабораторної діагностики НМАПО ім. П.Л.Шупика.

Основними напрямами діяльності відділення лабораторної діагностики є проведення загально-клінічних, гематологічних, біохімічних, імунологічних, серологічних, цитологічних методів дослідження дітям від 0 до 18 років та жінкам репродуктивного віку.

Лабораторія працює у режимі з 8.00 до 18.00, приймаючи пацієнтів за направленнями лікарів-спеціалістів поліклініки.

Забір біологічного матеріалу на лабораторні дослідження проводиться з 8:00 до 10:30 щоденно (вихідні-субота, неділя), у разі необхідності протягом робочого дня. Результати аналізів видаються у той же день. Серологічні, гормональні та імунологічні дослідження відповідно до плану. Щорічно у відділенні виконується понад 400 тис. досліджень.

Відділення лабораторної діагностики оснащене сучасним вітчизняним та зарубіжним обладнанням, дослідження проводяться за 120 методиками.

Питання якості клінічних лабораторних досліджень є одним з найбільш актуальних у роботі відділення.

Лабораторна інформація, отримана при виконанні лабораторних досліджень, є продуктом лабораторії, який використовується клініцистами для обгрунтування діагностичних та клінічних рішень. Біологічна та аналітична достовірність отриманих результатів є складовою безпеки медичної допомоги нашим пацієнтам. Отримати надійну лабораторну інформацію та об’єктивно оцінити стан здоров’я пацієнта можливо лише за умови відповідної якості всіх етапів лабораторного процесу та функціонування системи управління ризиками. Лозунгом відділення лабораторної діагностики є «Достовірна діагностика запорука успіху якісного лікування і здоров’я нашого пацієнта».