Перша телемедична конференція


Лютий 12 / 2019

12 лютого наша лікарня провела першу телемедичну конференцію з актуальних питань діагностики та консультативної допомоги дітям з онкогематологічними захворюваннями.

Конференцію ми організували спільно з кафедрами медичноі інформатики та гематологіі і трансфузіодогіі НМАПО імені П.Л.Шупика. Приєднатися до неї мали змогу усі регіональні онкогематологічні відділення країни, які ми заздалегідь попередили про подію.

Наша мета: підвищити рівень медичної допомоги дітям зі злоякісними захворюваннями крові по всій країні. Для цього ми створили в НДСЛ «Охматдит» мультидисциплінарну групу спеціалістів, які беруть участь у лікуванні онкохворих дітей. Група проводить регулярні засідання і допомагає колегам правильно встановити діагноз і визначити лікувальний план в кожному випадку, а також супроводжує дитину в подальшому процесі.

Концепція створення МГС та проведення регулярних засідань — світовий золотий стандарт надання медичноі допомоги в онкологіі. Рекомендаціі МГС обов’язково обговорюються з батьками дитини.

Наша перша телемедична конференція відбулась за участю членів МГС з дитячої гематології, головного лікаря «Охматдиту» Ірини Садов’як та адміністрації лікарні. Ми запросили приєднатись до конференціі дитячих гематологів з усіх областей України. Проте участь в ній взяли фахівці з 6 областей країни. Та ми сподіваємось, що до подальших телеконференцій, які ми проводитемо регулярно, доєднаються й інші спеціалісти. Адже тільки зкоординована і злагоджена робота спеціалістів допоможе підвищити якість лікування та рівень виживання дітей в Україні.