Перший Дім Рональда МакДональда в Україні — на території Охматдиту!


Листопад 30 / 2021

Спеціальний меморандум про будівництво сьогодні підписали благодійна організація «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні», Міністерство економіки України, Міністерство охорони здоров’я України та Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України.

Програма Дім Рональда МакДональда по всьому світу створює можливість для сімей бути поруч зі своїми дітьми, коли ті проходять лікування. Дім Рональда МакДональда в Охматдиті матиме 2500 квадратних метрів. Це 50 окремих кімнат та понад 18 000 безкоштовних ночівель на рік для рідних наших пацієнтів.

Для родичів 20 000 дітей, що лікуються в Охматдиті щорічно, Дім стане шансом заощадити гроші на проживання та харчування, і при цьому залишатись поруч зі своїм малюком.Завершення будівництва заплановане на кінець 2023 року.Дякуємо «Фундації Дім Рональда МакДональда в Україні», усім підписантам меморандуму, Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) за підтримку та кооперацію. Разом з вами можемо реалізовувати сімейно-орієнтований підхід до лікування наших маленьких пацієнтів!