Пишаємося нашими лікарями!


Лютий 7 / 2020

В нашій лікарні надають допомогу дітям з перших годин життя і до 18 років. Тому усі операції, маніпуляції і обстеження, які є болючими чи неприємними, проводяться під седацією чи загальною анестезією. Про те, щоб пацієнт спав та не відчував болю під час втручання дбають лікарі-анестезіологи. Однак, роль цих спеціалістів значно ширша.

Анестезіолог має ключове значення в підготовці пацієнта до операції, об’єднує висновки суміжних спеціалістів, призначає додаткові обстеження і на основі цього обирає оптимальний план анестезії. Анестезіолог є першим, хто заходить до операційної, та останнім, хто виходить із неї. Саме він слідкує за станом життєвих функцій пацієнта протягом всього оперативного втручання і вчасно реагує на найменші зміни. Інколи обстеження передбачає тривале перебування у нерухомому положенні, що є некомфортним або й неможливим для маленької дитини, наприклад МРТ, КТ, сеанси променевої терапії чи ендоскопічні процедури. У цих випадках анестезіологи застосовують седацію (медикаментозний сон).Анестезіологи також займаються лікуванням як гострого післяопераційного болю, так і хронічних больових синдромів.

Завідувач відділенням анестезіології Сергій Леонідович Водяницький та дружній колектив лікарів і медсестер працюють цілодобово та миттєво реагують за першої необхідності. Вони постійно вдосконалюють свої навички та впроваджують новітні методики анестезії.

Пишаємося нашими лікарями та дякуємо за плідну працю!