Попри військові дії, Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» продовжує працювати та надавати допомогу пацієнтам


Лютий 26 / 2022

В лікарні провели трансплантацію кісткового мозку 15-річній дівчині.

Всупереч усім жахам, що зараз кояться в країні, спеціалісти Охматдиту продовжують залишатися в Києві, аби боронити та лікувати дітей.

Наприклад, вчора 15-річній дівчині Каті зробили трансплантацію кісткового мозку, попри вибухи та обстріли навколо. Пацієнтка приїхала з Волинської області 4 місяці тому з діагнозом гостра ліміобластна лейкемія.

За час лікування дівчинка пройшла високодозову хіміотерапію, під час якої повністю знищили «зламану» імунну систему дівчинки. Лікарям вдалося досягти ремісії у пацієнтки, а завершальним етапом лікування стала трансплантація кісткового мозку.

Попри війну в Україні та активні військові дії у столиці, лікарі Охматдиту провели дівчинці алогенну трансплантацію кісткового мозку. Ідентичним донором стала рідна сестра Каті. Зараз уся родина пацієнтки перебуває в лікарні та дякує команді Охматдиту.

Ми маємо змогу продовжувати лікувальний процес завдяки нашим військовослужбовцям та добровольцям, які боронять країну від російських загарбників. Безмежно дякуємо та віримо у вас!Охматдит продовжує працювати та надавати медичну допомогу. Бережіть себе. Слава Україні.