Про початок проведення госпіталізації


Травень 7 / 2020

Дорогі пацієнти та батьки!

У зв’язку з пандемією викликаною короновірусом SARS-CoV-2 та внесенням змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 щодо планових оперативних втручань та госпіталізацій, наша лікарня починає проводити госпіталізацію пацієнтів, яким необхідне проведення планових операцій та лікування, якщо внаслідок їх перенесення (відтермінування) існує значний ризик для життя.

Під час госпіталізації, окрім зазначено передіку документів та обстежень, необхідно мати результат обстеження на наявність SARS-CoV-2, методом полімеразної ланцюгової реакції. Наявність даного обстеження є обовязковою вимогою для пацієнта та одного з батьків що буде госпіталізований разом з пацієнтом.

Проведення цього дослідження можливе за місцем вашого постійного медичного обслуговування або на базі закладу, який видає направлення на госпіталізацію до НДСЛ «ОХМАТДИТ».

Порядок обстеження на наявність SARS-CoV-2 під час госпіталізації для пацієнтів, які проходить наступні етапи попереднього лікування узгоджується з лікуючим лікарем НДСЛ «ОХМАТДИТ».