НДСЛ «ОХМАТДИТ» отримала новенький безпечний реанімобіль


Січень 24 / 2019

Можливо, це прозвучить дивно, та власного реанімобіля в нашої лікарні ніколи(!) не було. Протягом останніх двох років адміністрація лікарні, громадські організації та благодійні фонди намагалися всіма силами прискорити вирішення цього питання. І, ось нарешті ця мрія втілена в життя. НДСЛ «ОХМАТДИТ» отримала новенький безпечний реанімобіль, усе обладнення у якому – лише найсучасніше, експортного класу.

Зокрема, це: транспортний інкубатор для новонароджених, система для іммобілізації дитини, апарат штучної вентиляції легень, монітор пацієнта з капнографом, дефібрилятор з ритмом та записувачем показників пацієнта, вакуумний матрац, пристрій іммобілізації (набір для переломів) та ще багато іншого необхідного обладнання для порятунку життя дитини. Надважливо, що безпосередньо під час руху в реанімобілі можна не переривати лікування.

Ми щасливі та дякуємо кожному, хто наблизив втілення цієї важливої лікарняної мрії в реальність. Усіх відмітити тегом не вдастся, бо таких людей дуже багато, спасибі Вам! Окремо дякуємо журналістам, які, розуміючи надважливість цієї потреби та ціну відсутності у лікарні такого обладнаного реанімобіля, не втомлювались писати матеріали та знімати сюжети.