Протягом останніх днів лікарню «Охматдит» відвідали студенти різних медичних коледжів, аби дізнатися більше про роботу медзакладу


Червень 11 / 2024

До нас завітали хлопці та дівчата з Бердичівського медичного фахового коледжу, Київського медичного коледжу №3, Першого Київського медичного коледжу, Київського фахового медичного коледжу ім. П. І. Гаврося, Київського міського медичного фахового коледжу.

Зустріч розпочалася зі знайомства з адміністрацією лікарні та презентації різних відділень Охматдиту. Завідувачі, медсестри, лікарі розповідали про особливості роботи в кожному підрозділі.

Після цього на студентів чекала екскурсія. Під час якої всі охочі завітали у Центр Радіології, відділення анестезіології та інтенсивної терапії з ліжками ЕКМО, операційний блок, відділення інтенсивної терапії, відділення ортопедії та травматології, відділення інтенсивної терапії гострих інтоксикацій, відділення педіатрії, відділення хірургії новонароджених та інші відділення лікарні. А декому пощастило відвідати наш традиційний щопʼятничний концерт з Соломією Вітвіцькою та побачити, як проводять своє дозвілля пацієнти.

Окрім цього, з метою ознайомлення випускників медичних коледжів з професією «рентгенолаборанта» у різних напрямках променевої діагностики та терапії, спеціалісти Центру Радіології НДСЛ «Охматдит», а саме досвідчені рентгенолаборанти (Коновал Тетяна, Панасюк Михайло, Строкач Діана, Бачинська Богдана) на чолі з завідувачкою відділення променевої діагностики Анастасією Русин провели цикл лекцій для студентів медичних училищ, в яких поділилися своїми знаннями та специфікою роботи на рентгенологічних установках, апаратах магнітно-резонансної, комп’ютерної томографії, лінійного прискорювача.Колектив НДСЛ «Охматдит» завжди радий бачити у своїх стінах молодих спеціалістів, які тільки починають свій шлях та хочуть допомагати діткам. Ми сподіваємося, що ця зустріч принесла вам позитив та натхнення на розвиток у медичній галузі. Бажаємо вам успіхів та мотивації!

Дякуємо за організацію зустрічей адміністрації лікарні, головній медичній сестрі Олені Примак та завідувачці відділення променевої діагностики Центру Радіології Анастасії Русин.